Turniej - Zielonka

ZAGRALI DLA EMILKI

Wynik nie miał znaczenia – najważniejsza była zbiórka.

Zawodnicy rocznika 2007 Klubu Sportowego Konstancin w wyjątkowy sposób uczcili setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W sobotę 10 listopada w Zielonce odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej z Okazji Odzyskania Niepodległości. Gospodarzem wydarzenia był Uczniowski Klub Sportowy Orły Zielonka. Turniej był bardzo mocno obsadzony, wzięły w nim udział takie drużyny jak: Drukarz Warszawa, Agape Białołęka, Huragan Wołomin, Białe Orły, Mazur Radzymin, Beniaminek Błonie i Orlęta Czosnów.

Rywalizacja trwała od rana. Nasi młodzi piłkarze odnieśli jedno zwycięstwo, raz zremisowali i dwukrotnie przegrali. Wyniki nie miały jednak najmniejszego znaczenia, ponieważ najważniejsza była odbywająca się tego dnia zbiórka pieniędzy dla chorej Emilki, która jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” (nr ewidencyjny 17647).

Dziękujemy za to, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu.