Obóz Kielce - informacje

OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY – KIELCE 2019 03.02.2019 – 10.02.2019

Cennik i zapisy:

Cena zawiera przejazd, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie oraz wynajem obiektów sportowych. 1250 zł -> wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa do dnia 31.12.2018 1200 zł -> wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa do dnia 31.12.2018 (w przypadku rodzeństwa) 1350 zł -> wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa do dnia 25.01.2019 1300 zł -> wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa do dnia 25.01.2019 (w przypadku rodzeństwa) 1450 zł -> wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa po dniu 25.01.2019 Zaliczka w wysokości 500 zł jest płatna w terminach wyznaczonych w powyższym cenniku. Druga rata za uczestnictwo zawodnika w obozie przygotowawczym płatna jest do 25 stycznia 2019. Tylko wpłata zaliczki oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa jest równoznaczne z zapisaniem dziecka na obóz. Zaliczka jest bezzwrotna. W przypadku, gdy z danego rocznika zapisze się mniej jak 7 chłopców, klub zastrzega sobie prawo wycofania oferty dla danego rocznika. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z trenerami właściwych dla przynależności dziecka roczników.

Zakwaterowanie:

Hotel Maraton. Hotel położony jest w obrębie Parku Kultury i Wypoczynku na skraju kompleksu leśnego (stadion lekkoatletyczny i Hala Legionów, na której swoje mecze rozgrywa drużyna Vive Targi Kielce). Hotel posiada 60 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, wyposażonych w TV satelitarną, telewizory LCD, Wi-Fi, pełen węzeł sanitarny oraz restaurację. Posiłki podczas obozu zapewnia nam znajdująca się na terenie Hotelu Maraton Restauracja Olimpijska. W ciągu dnia serwowane są trzy posiłki: śniadanie, obiad i kolacja. -> hotelmaraton.dobrynocleg.pl

Zaplecze sportowe:

Hala Legionów. Hala położona jest 50 metrów od Hotelu Maraton i składa się z dwóch części. Jedna część hali składa się z płyty z dębowym parkietem o wymiarach 107 na 73 metry ze stałymi trybunami o pojemności 3030 osób. Druga część hali mieści czterotorową bieżnię o długości 75 metrów z nawierzchnią tartanową, skocznie do skoków o tyczce, wzwyż i w dal. W pozostałych pomieszczeniach znajdują się siłownia, sale konferencyjne oraz szatnie dla zawodników. -> pl.wikipedia.org/wiki/Hala_Legionów Stadion Lekkoatletyczny. Stadion położony jest w obrębie Hali Legionów oraz Hotelu Maraton. Posiada nową nawierzchnię tartanową. W bezpośrednim sąsiedztwie leży kompleks lasów iglastych. -> pl.wikipedia.org/wiki/Stadion_lekkoatletyczny_w_Kielcach

Program:

Przede wszystkim dzień składa się z dwóch treningów piłkarskich oraz porannych zajęć gimnastyczno-motorycznych. Ponadto podczas obozu udamy się na treningi drużyn piłki ręcznej – PGE VIVE Kielce, siatkówki – Effector Kielce, oraz piłki nożnej – Korona Kielce, w związku z powyższym uczestnicy obozu będą mieli możliwość porozmawiać i otrzymać autografy zawodników występujących w tych zespołach. W przypadku optymistycznych harmonogramów wyżej wymienionych drużyn udamy się także na mecze tych zespołów. Obóz jest również bardzo ważnym okresem w przygotowaniu naszych zawodników do rundy wiosennej w rozgrywkach MZPN, dlatego też zależy nam, aby jak najwięcej zawodników naszego klubu pojechało na obóz, co pozwoli trenerom odpowiednio przygotować chłopców do uczestnictwa w meczach ligowych. Szczegółowy program obozu oraz menu zostaną przedstawione uczestnikom najpóźniej 7 dni przed wyjazdem na obóz.