Relacja z meczu - UKS Iwiczna

DRUGI TRIUMF Z RZĘDU

Bardzo dobrze grająca drużyna znowu zdobyła komplet punktów.

W zeszłą sobotę napędzeni ostatnim ligowym zwycięstwem z Jeziorką Prażmów piłkarze rocznika 2007 Klubu Sportowego Konstancin podejmowali na własnym boisku zespół UKS Iwiczna. Mądra gra w obronie i wysoka skuteczność dała kolejną wygraną.

Podopieczni trenera Mariusza Szewczyka o wiele lepiej rozpoczęli mecz niż przeciwnik. Po uderzeniu Kacpra Siudzińskiego kibice widzieli już piłkę w bramce, ale ostatecznie ona do niej nie trafiła. Pierwszą bramkę dla KS-u zdobył Michał Woźniakowski, który minął obrońcę i oddał mocny strzał. Później Iwiczna zdołała wyrównać. W drugiej połowie jednak gole zdobywali wyłącznie młodzi piłkarze z Konstancina. Pięknym uderzeniem z dalszej odległości popisał się Maciej Babik i mieliśmy 2:1. Gospodarze dorzucili jeszcze trzecią bramkę, której autorem był Olaf Rosłonek. Zwycięstwo udało się spokojnie dowieźć do końca i po gwizdku sędziego cała drużyna głośno świętowała wygraną.

Brawa dla całego zespołu! Następny mecz piłkarze rocznika 2007 rozegrają 6 października o godzinie 12:30 na stadionie w Oborach. Obecność na trybunach obowiązkowa!