Wyjazdowe zwycięstwo w Wilanowie

Mecz wyjazdowy z zespołem SF Warszawa zagraliśmy w zdekompletowanym składzie. Brakowało kluczowych zawodników – Mariusza Sieradzana, Konstantego Jaskułowskiego, Kacpra Siudzińskiego i Ignacego Czułby- wszyscy z powodu choroby. Ostatecznie udało się zebrać wyjściowy skład, ale nie mieliśmy do dyspozycji żadnych zmian. Mimo problemów kadrowych mecz od początku pod naszą kontrolą. Szybko po 1 kwarcie wyszliśmy na prowadzenie 3-0 po golach Kucięby i Tkacza. Trzeba w tym miejscu również pochwalić grę w obronie- widać, że chłopaki coraz lepiej się rozumieją i myślą na boisku. W ataku bardzo dobra gra napastników – Kucięby i Cieślaka- choć ten drugi nie w pełni zdrowy odstawał od rywali szybkościowo. Wszystkie kwarty pod naszą kontrolą, wygrane i ostatecznie wynik 9-4 w pełni zasłużony.