Remis na trudnym terenie

W zeszły weekend nasi zawodnicy grali cięzki wyjazdowy mecz z zespołem Football Talents Warszawa.

To był ciężki do podsumowania mecz. Niby wyniki 5-5 na wyjeździe z vice-liderem to dobry wynik, ale z przebiegu meczy zdecydowanie zasłużyliśmy na zwycięstwo. Mecz już na dzień dobry zaczęliśmy z dwoma błędami stoperów i wynikiem 2-0 dla gospodarzy. Później zaczęliśmy w końcu dobrze grać. Cieślak z Sieradzanem robili takie zamieszanie, że aż ciężko było uwierzyć. Słupek, poprzeczka i w końcu za trzecim razem gol. Po pierwszej kwarcie 2-1. Druga kwarta mocno wyrównana, ale kolejna wpadka w obronie i kolejny gol. Pod koniec fantastyczna akcja Sieradzana i gol na 3-2. W trzeciej kwarcie szybko po pięknej dwójkowej akcji Cieślak-Sieradzan zrobiło się 3-3. I gdy naprawdę przeważaliśmy, a chłopaki zaczęli się dobrze organizować w obronie kolejny błąd- tym razem nasz bramkarz stracił czujność na moment co szybko wykorzystali gospodarze strzelając bramkę. Przed ostatnią kwartą 4-3. Na początku ostatniej części gry znowu piękna akcja Cieślaka do spółki z Jaskułowski (który zagrał naprawdę dobry mecz) wrzutka w pole karne ładne przyjęcie Sobkiewicza i gol na 4-4. Chwilę później podobna akcja z drugiej strony boiska i Cieślak na 5-4. W tym momencie było 5 minut do końca meczu, a nasza gra bardzo dobra i pewna zarówno w ataku i obronie. Niestety w ostatniej akcji meczu poszła tzw "świeca” w nasze pole karne, Jaskułowski zgubił krycie i zawodnik rywali z pierwszej piłki przelobował naszego bramkarza. Koniec meczu 5-5. Na wyjeździe z vice-liderem byliśmy drużyną lepszą i grającą zdecydowanie lepiej w piłkę, niestety mnożyły się błędy w obronie co poskutkowało aż 5 straconymi bramkami.

Najbliższy mecz w czwartek 20.10 o godzinie 17 na boisku w Oborach- rywalem Puma Raszyn.