Relacja z meczu - Jeziorka Prażmów

WYRÓWNANY MECZ I ZWYCIĘSTWO

Rocznik 2007 wygrał drugi raz w tym sezonie.

W weekend odbył się mecz czwartej kolejki rozgrywek ligowych, w których występują zawodnicy rocznika 2007 Klubu Sportowego Konstancin. Gracze trenera Mariusza Szewczyka mierzyli się na wyjeździe z ekipą Jeziorki Prażmów. Bardzo dobre spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości.

Mecz był niezwykle wyrównany. Nasi zawodnicy popisali się wspaniałą akcją – Olaf Rosłonek zagrał piłkę piętką do Michała Woźniakowskiego, który uderzył pod poprzeczkę i było 1:0 dla KS-u. Oba zespoły tworzyły wiele ciekawych akcji. Na skrzydle bardzo dobrze spisywał się Wojtek Choina, a świetnie grającą linią obrony jak profesor dyrygował Kacper Siudziński. Wynik utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

To już drugie wygrane spotkanie rocznika 2007 w tym sezonie, poprzednio nasi piłkarze zwyciężyli w wyjazdowym meczu z Piasecznem. Następne starcie na własnym boisku w sobotę o godzinie 14:30 przeciwko ekipie UKS Iwiczna.