Turniej Sokół Winter Cup

W niedziele bylismy uczestnikami bardzo udanego turnieju Sokol Winter Cup. W turnieju wzielo udzial 9 druzyn( jedna nie przyjechala).Celem rozgrywek byla nauka i doskonalenie swoich umiejetnosci bez presji na wynik,dlatego tez nie zapisywano wynikow. Dodatkowa atrakcja byl tor przeszkod ustawiony na jednym z sektorow hali. Podczas turnieju rozgrywane byly takze konkrsy dla kapitanow kazdego z zespolu, W naszym zespole udzial w konkursie wzial Jozef Chorosinski ktory zostal nagrodzony za udzial w nim podczas ceremoni zakonczenia turnieju.Kolejnymi konkursami byl konkurs na super mame oraz tate.Panie mialy za zadanie trafic z polowy boiska do pustej bramki.Konkurs ten wygrala mama jednego z naszych zawodnikow.Po rozegraniu wszystkich meczy chlopcy zostali nagrodzeni medalami.