Relacja z meczu- MKS II Piaseczno

ZWYCIĘSTWO NA DOBRY POCZĄTEK

Gra z kontrataku przyniosła efekty.

W niedzielę swój pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrali piłkarze rocznika 2007. Zawodnicy trenera Mariusza Szewczyka na inaugurację mieli trudne zadanie, ponieważ podejmowali na wyjeździe ekipę MKS-u Piaseczno, ale udało im się w dobrym stylu pokonać rywala.

Przez większość spotkania piłkarze Klubu Sportowego Konstancin byli cofnięci do obrony i stwarzali groźne akcje z kontrataku. Zespół bardzo dobrze grał w obronie i przeciwnicy nie byli w stanie przedrzeć się do naszego pola karnego. Dzięki udanym odbiorom piłki na własnej połowie stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji.

W pierwszej połowie znakomitym strzałem z dystansu po indywidualnej akcji popisał się Michał Woźniakowski, dając zespołowi prowadzenie. W drugiej części spotkania ładny, techniczny strzał oddał Olaf Rosłonek, który podwyższył wynik na 2:0. Piaseczno nie zdołało zdobyć ani jednej bramki i mecz zakończył się naszym zwycięstwem.

Kolejne spotkanie rocznika 2007 odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 16:30. Przeciwnikiem będzie Sparta Jazgarzew.

Przypominamy, że cały czas prowadzimy nabór do drużyny – zapraszamy serdecznie do naszego zespołu!

Skład w meczu z Piasecznem: Sobota, Mucha, Siudziński, Kujawski, Choina, Rosłonek Woźniakowski, Babik, Lewek

Autor: R. Lipski

Źródło: http://www.kskonstancin.com/akademia-pilkarska/zwyciestwo-na-dobry-poczatek/