Pierwsze punkty w lidze!

W niedziele przy bardzo niesprzyjających warunkach pogodowych, rozegraliśmy mecz z drużyną Vulcanu Wólka Mlądzka.

Mimo słabej pogody zawodnicy stworzyli bardzo ciekawe widowisko, w którym padło aż 14 bramek. Mecz zakończył się remisem 7:7 dając KS Konstancin pierwsze punkty w lidze. Wynik zmieniał się co chwile przegrywając 3:1 wyszliśmy na prowadzenie 6:5 po czym straciliśmy 2 bramki i to my musieliśmy w końcówce meczu starać się polepszyć wynik. Udało się to i zawodnicy KSu mogli cieszyć się z pierwszych punktów zdobytych w lidze. NA mecz z Vulcanem dotarła skromna liczba 6 zawodników, którzy mimo złej pogody i braku zmian,dali z siebie wszystko.

Skład: Janek, Wojtek, Olek, Olaf, Antek, Michał

Bramki: 3x Olaf, 2x Olek, Michał, Wojtek

PS. Podziękowania dla zespołu Vulcanu, który widząc nasz niepełny skład postanowił zagrać w równych składach po 6 zawodników. Dziękujemy!