Oferta obozu letniego - Niechorze!!!

OBÓZ PIŁKARSKI U-16 – NIECHORZE 2016 25.07.2016 – 03.08.2016

Zakwaterowanie: Ośrodek Stoltur. Ośrodek położony jest przy Alei Bursztynowej – głównej ulicy Niechorza. Odległość do plaży wynosi 120 m, a miejski stadion znajduje się w odległości 200 m. Na terenie ośrodka znajduje się basen o wymiarach 16x8 m, trzy boiska do koszykówki, boisko do siatkówki, stoły do tenisa stołowego, plac zabaw oraz piaskownica dla dzieci. -> stoltur.com

Wyżywienie: Ośrodek Stoltur. Posiłki podczas obozu zapewnia nam znajdująca się na terenie ośrodku restauracja. W ciągu dnia serwowane są cztery posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Serwowane przez restaurację menu jest uzgadniane z kadrą szkoleniową obozu i jest dostosowane do naszych potrzeb i preferencji.

Zaplecze sportowe: Kompleks Sportowy Niechorze. Obiekt sportowy w Niechorzu dysponuje dwoma boiskami do piłki nożnej. Boisko z naturalną murawą posiada wymiary 105x68 m, oraz trybuny dla 1000 osób, ponadto jest w pełni oświetlone. Drugie boisko do piłki nożnej wykonane jest z trawy syntetycznej Profoot Final M60. Profesjonalnie przygotowane zapewnia optymalne warunki treningu, a wymiar 100x60 m zapewnia wierne odzwierciedlenie przestrzenne ligowego stadionu. -> rewal.pl

Program: Przede wszystkim dzień składa się z dwóch treningów piłkarskich oraz porannego aerobiku. Ponadto w ramach urozmaicenia obozu rozegramy kilka meczów towarzyskich z drużynami przebywającymi w tym samym czasie w Niechorzu – Zwarem Międzylesie, Deltą Warszawa czy drużynami z innych części Polski. Obóz jest również bardzo ważnym okresem w przygotowaniu naszych zawodników do rundy jesiennej w rozgrywkach MZPN, dlatego też zależy nam, aby jak najwięcej zawodników naszego klubu pojechało na obóz, co pozwoli trenerom odpowiednio przygotować chłopców do uczestnictwa w meczach ligowych. Wyjazd z Konstancina-Jeziorny planowany jest na 24.07.2016 o godzinie 22:00, zaś powrót na 04.08.2016 o godzinie 8:00. Szczegółowy program obozu oraz menu zostaną przedstawione uczestnikom najpóźniej 10 lipca 2016 roku.

Cena i zapisy: 1590 PLN. Cena zawiera przejazd, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie, wynajem obiektów sportowych. 1590 PLN Zaliczka w wysokości 490 zł jest płatna do 31 marca 2016. Druga rata w wysokości 500 zł jest płatna do 31 maja 2016, zaś ostatnia rata musi być wpłacona do dnia wyjazdu. Tylko wpłata zaliczki jest równoznaczna z zapisaniem dziecka na obóz. Liczba miejsc jest ograniczona do 70. W przypadku, gdy z danego rocznika zapisze się mniej jak 6 chłopców, klub zastrzega sobie prawo wycofania oferty dla danego rocznika. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z trenerami właściwych dla przynależności dziecka roczników.