KS Konstancin - Vulcan Wólka Mlądzka

Za nami kolejny rozegrany mecz.W 4 kolejce zmierzyliśmy się z drużyną Vulcanu. Ekipa z Wólki Mlądzkiej podobnie jak nasz zespół nie zdobyła jeszcze punktu w lidze i wiadomym było że któraś z drużyny będzie się cieszyła z pierwszych punktów w lidze. Pierwsza kwarta należała do gości którzy schodzili na przerwę z prowadzeniem 0:3. W drugiej kwarcie KS zaczął przejmować inicjatywę i zawodnicy doprowadzili do wyniku 3:3 po 2 golach Maćka " Brewki" Babika oraz rozgrywającego swój pierwszy mecz w barwach KSu Michała Woźniakowskiego. Vulcan strzelił w tej kwarcie 1 gola i prowadził po 2 kwartach 3:4.

Trzecia zacięta odsłona meczu przyniosła dla naszej drużyny 2 bramki, kolejną Michała oraz Ignacego. W 4 kwarcie udało się nam strzelić jeszcze jednego gola. Trzeba zaznaczyć,że wszystkie bramki były bardzo ładne, a gole Michała były ozdobą meczu. 3 razy z taką samą precyzją posyłał piłkę strzałami z pola karnego w samo "okienko" bramki przeciwników. Mecz po walce przegrywamy 6:11. Był to mecz w którym nie zabrakło emocji oraz dobrej gry. Na brawa zasługuje, także Janek który ze względu na kontuzję Michała musiał zagrać w tym meczu na pozycji bramkarza.