Inauguracja sezonu - dobra gra, wynik zły

Otwarcie sezonu odbyło się w Grodzisku Mazowieckim gdzie rozegraliśmy mecz z LKS Chlebnią. W towarzystwie pięknej pogody zawodnicy grali bardzo ofensywny i nawet jak na tak młodych zawodników ultra radosny futbol. Lepiej zaczęli zawodnicy z Konstancina bo już w 1 minucie po bramce Sieradzana wyszliśmy na 1-0. Niestety gospodarze szybko doszli do głosu i zdobyli 2 bramki i po pierwszej kwarcie wynik 2-1. Druga część tak samo jak i trzecia był bardzo wyrównane, ale brakowało trochę szczęścia i na nasza bramkę zazwyczaj Chlebnia odpowiadała jedną lub dwoma i dlatego przed czwartą kwartą wynik był 5-3. W ostatnią część gry weszliśmy idealnie i już po chwili było 5-5 i wydawało się, że do końca powalczymy o wygraną, ale wtedy dały o sobie znać zmęczenie spowodowane tylko jednym zawodnikiem rezerwowym oraz odrobiną braku doświadczenia (w podstawowym składnie prawie całe zawody rozegrało dwóch zawodników z młodszego rocznika 2008, lewy obrońca- Bartek Kasperski oraz pomocnik Krystian Studziński) i w końcówce daliśmy sobie strzelić aż 4 bramki strzelając tylko 1. Mimo wszystko poziom gry był naprawdę zadowalający i pozwala patrzeć optymistycznie w przyszłość, a szansa na pierwsze punkty już w najbliższy weekend na własnym boisku.
LKS Chlebnia 9 - 6 KS Konstancin
Bramki: Sieradzan x 3, Kalbarczyk x 2, Jaskułowski x 1