Grodzisk zdobyty!

Drugi mecz z rzędu rozgrywany przez naszych zawodników w Grodzisku Mazowieckim. Tym razem rywalem była drużyna miejscowej Pogoni, która jest beniaminkiem w rozgrywkach III ligi. Mecz nie mógł się lepiej zacząć dla młodych zawodników z Konstancina, gdyż już w 12 sekundzie meczu na 1-0 strzelił niezawodny Mariusz Sieradzan, a chwilę później kolejne bramki dołożył Jędrek Kalbarczyk na spółkę z Sieradzanem i po pierwszej kwarcie mieliśmy wynik 0-4. Druga kwarta była bardziej wyrównana, a do głosu powoli dochodzili gospodarze co udokumentowali bramką na która natychmiast odpowiedział Kalbarczyk i po połowie czasu gry było 1-5. Trzecia kwarta to jeszcze śmielsze ataki Pogoni i coraz więcej sytuacji bramowych, lecz tego dnia znakomicie dysponowany był nasz bramkarz Michał Kasperski, który raz za razem chwytał wszelki piłki lecące w kierunku bramki. Skapitulował dopiero pod koniec tej części gry puszczając bramkę, która była odpowiedzią na naszego gola zdobytego przez fantastycznego tego dnia Kalbarczyka. Przed ostatnią kwartą był bezpieczny wynik 2-6, ale wtedy zaczęło o sobie dawać znać zmęczenie naszych zawodników, którzy od początku rundy wiosennej borykają się z problemami kadrowymi i na mecz z Pogonią pojechali w 7 co oznaczało, że nie mieliśmy ani jednego zawodnika na zmianę. Gospodarze bezlitośnie wykorzystali fakt, że najaktywniejsi tego dnia w naszym zespole Jaskułowski, Sieradzan i Kalbarczyk z trudnością poruszali się po boisku, a sytuacje które jeszcze 20 minut wykorzystywali bez problemu, zaczęły stwarzać poważne problemy. Dość szybko padały kolejne gole dla gospodarzy na które byliśmy w stanie odpowiedzieć tylko jednym trafieniem najlepszego tego dnia na boisku Kalbarczyka. Wynik 5-7 i dobra gra (w drugim kolejnym meczu) napawają optymizmem i jeżeli nasz zespół wzmocni kilku wartościowych zmienników to możemy spać spokojnie. W następny weekend świętujemy Wielkanoc, a za 2 tygodnie wreszcie mecz przed własną publicznością, a o komplet punktów i podtrzymanie doskonałej gry powalczymy ze Zniczem Pruszków.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 - 7 KS Konstancin
Bramki: J. Kalbarczyk x 4, M. Sieradzan x 3